Kai Tau 28-eri, gyveni akimirka, čia ir dabar. Valgai karamele varvančią spurgą, užsigerdama kava, nors žinai, kad rytoj tuo nesidžiaugsi.

Kai Tau 28-eri, nustoji svajoti - pradedi gyventi. O gal svajoji, bet tyliai, nes garsiai svajoti nepadoru (dar žiūrint apie ką svajoji), bet tavo svajonės turi būti didelės kaip ir Tu pati, antraip viską gali nusipirkti.

Kai Tau 28-eri, nustoji tikėti meile, nors dar prieš metus savęs klausei,- „kodėl niekas manęs neįsimyli?” Dabar supranti, kad vyrai iš dangaus nekrenta. Kas buvo, pražuvo. Kurie išėjo - negrįš, ir naktimis gremži ištatuiruotus jų vardus. Daugiau netatuiruosi, rašysi kreidelėmis, kad galėtum nuplauti vandeniu ar ašaromis. Kai Tau 28, pradedi mylėti save. Ne po dalelę, o visumą. Ne lepinti, o mylėti. Kiekvieną randą, įtrūkį ir odą, plaukus, viską. Net jei neatrodai kaip iš žurnalo viršelio. Tiesiog myli.

Kai Tau 28-eri, gali gerti vyną - godžiai ar saikingai. Romantiškai ar bohemiškai. Viena ar su draugais. Be jokių sąžinės priekaištų. Gali grįžti namo paryčiais arba visai negrįžti. Taip, pasirašyti nuotykiams! (Nes kažkaip nepadoru laužytis, kai Tau 28-eri). Nustoji gyventi rytojumi, ir jei kas nors pasiūlytų vakare lėkti į Barseloną, turbūt pasirašytum, iškart.

Kai Tau 28-eri, lagaminas visada sukrautas. Tu pasiruošus nuotykiams. Tik nuotykiai ne visada pasiruošę Tau. :) Skristum oro balionu, šoktum su parašiutu. Sėstum ant jo motociklo. Darytum viską, ko bijojai anksčiau. Tada, kai turėjai milijoną progų.

Kai Tau 28-eri, nustoji laukti. Rašai trumpais sakiniais. Atrašai dar trumpesniais. Puikiai pažįsti savo kūną, norėtum, kad pažintų ir JIS. Kažkas kitas, kurio nėra.

Kai Tau 28-eri, išmoksti prisitaikyti, bet nekankini savęs. Nepatogią pagalvę išmeti, o jo alkūnę pakeičia tavo ranka. O anksčiau valandų valandas taip galėjai pragulėti.

Kai Tau 28-eri, vis dar nori būti laiminga. Ir būni (kartais).

Kai Tau 28-eri - sėdi ir galvoji - daug tai ar mažai?

Patiko (0)

Rodyk draugams