Ar jau jaučiat pavasarį?  Aš jaučiu, kad jis ateina pamažu pamažu. O ta proga metas atsinaujinti. Nes pavasaris viską pakeis (tikrai tikrai).

Šiandien pirmoji kalendorinio pavasario diena, ir man taip norisi plačiai atverti langą ir įsileisti pavasarį, tą gaivų Saragosos vėją, šilumos bangą, kuri glamonėdavo visą kūną. Draugai sakė, jog mano pasiilgtoje Saragosoje dabar dvidešimt keturi laipsniai (pavydu, tiesa?) Bet man ir Lietuvoje jau pavasaris, šypsodamasi brendu per sniegą, nešioju trumpus (pavasariškai pavasarinius sijonėlius), lankau salsos pamokas! Taip taip, nuo šiol rimtai gyvenu salsos ritmu, todėl pakeičiau ir blogo pavadinimą. O gyvenant salsos ritmu daug smagiau laukti tikrojo pavasario, šokti į paskaitas, rytais keltis iš lovos (ko labai labai nemėgstu).

http://www.youtube.com/watch?v=uDGLNslNTB0&feature=related

O dar visai neseniai buvau Knygų mugėje, prisipirkau kalnus knygų (apie knygas vėliau), išgirdau D.R. ir gavau jo autografą.

Ir Vilniuje galima gyventi, nes čia gyvena patys mylimiausi mano žmonės, nes tik čia turiu dvi seses, nes tik čia galiu mėgautis pačia skaniausia Mikės Pūkuotuko kava ir laukti pavasario.

Nes Pavasaris Viską Pakeis. Nes gyvenimas tampa gražesnis pavasarį.

http://www.youtube.com/watch?v=7B_zVmJyRAI

Patiko (0)

Rodyk draugams