Tai nebus seksistinis įrašas, nes net neabejoju, kad koks nors vyras nesunkiai parašytų daug daug priežasčių, kodėl gera būti vyru. Ir jis būtų visiškai teisus. O aš stebiu iš savo kampo. Tiesiog pasidžiaugiu kuo esu ir kas esu. Taigi mano džiugūs šio ryto atradimai:

Viskas prasidėjo nuo to, kad šįryt velniškai užsimaniau Mikės Pūkuotuko kavos (gudruoliai žinos, kur tokią rast), ankstyvas rytas, dar tik aštuonios, kambaryje kiek vėsu, iš lovos išlipti tingisi, bet kavos norisi labiau nei bet ko kito šią akimirką. Iš pradžių pagulėjau, pasvajojau, kaip koks PRINCAS sėda ant balto žirgo ir parjoja su kavos puodeliu rankoje (visiški pasvaičiojimai), vėliau nusipurčiau ir supratau, kad nieko nebus. Šokau iš lovos. Apie penkiolika minučių kelio iki artimiausio Kavos Rojaus ir aš jau ten. Drebančiomis rankomis (kad skambėtų įtikinamiau) skaičiuoju pinigus ir išeinu su kavos puodeliu rankoje. Nuo pirmo gurkšnio palengvėja. Įkvepiu rudens. Žingsniuoju lėtai, pastebiu spalvas, o galvoj skraido, ratus suka ir zvimbia mintys, kurias grįžusi tuoj pat ir surašau:

Gera būti moterimi, nes mes nebijome krėsti kvailysčių, garsiai juoktis, audringai svajoti, užsimanyti šeštadienio rytą būtent TOS ir ne kitos kavos ir tą norą įgyvendinti. Mes atpažįstame daugiau atspalvių, o tai reiškia, kad mūsų gyvenimas pilnas daugiau spalvų. Mes galime mūvėti spalvotas pėdkelnes, nusipirkti spalvingą skėtį ar ryškų paltuką, o dar batai..! Mes nebijome garsiai garsiai garsiai juoktis, klegėti, kvatotis. Daug dažniau pastebime ir stebime mažus vaikus, o maži vaikai tokie pilni įdomių minčių ir džiaugsmo, kad nejučia mus pralinksmina ir imame šypsotis. Mes mėgstame aksesuarus, žvangančias apyrankes, karolius, visokių formų auskarus. Kas rytą galime nusipiešti vis kitokį veidą! Ryškios lūpos? Arba ryškios blakstienos?

Mes galime būti ir paprastos, bet vis tiek būsime gražios. Mes galime vilkėti spalvotą, ryškią, aptemtą arba ilgą, vėjyje besiplaikstančią suknelę, bet lygiai taip pat galime mūvėti ir kelnes, juk MES tą teisę įsikovojome! Žudantys aukštakulniai arba patogūs bateliai, net sportbačiai. Mes galime auginti ilgus plaukus ir juos visaip puoselėti, o paskui tiesiog nusikirpti ir auginti iš naujo. Mes esame jautrios kitiems - mažesniems, silpnesniems… Senatvėje lesiname balandžius, o vaikystėje į namus tįsiame benamius šunis ir kates. Mes išmokome vyrus švelnumo. Mes galime būti labai stiprios, o kai kada ir silpnesnės. Mes mėgstame gėles, kai kurios gėlės taip svaiginančiai kvepia. Mes mėgstame ir pastebime smulkmenas, o smulkmenos kuria pasaulį…

Kiek daug dar liko nepaminėta! Bet mano rytinė kava baigėsi. Dabar laukiu atsako iš kokio nors vyro!

Jaukaus savaitgalio;)

Patiko (0)

Rodyk draugams