BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Keturi milimetrai iki LaiMės

“Ar aš jau užaugau? Ar aš jau mokėsiu skaičiuoti prieš miegą miegoti viena? Nepasistiebusi dar negaliu pasiekti 4milimetrai 4milimetrai aš ant pirštų galiukų”… Šiandien per radiją net du kartus skambėjusi Empti daina, dabar pasirodė visai į temą. Aš jaučiuosi visai panašiai. Vos trys dienos iki mano gimtadienio, o aš kaip niekad laiminga, o taip nebuvo jau kokį gerą dešimtmetį (su viena maža išimtim).

 • Išsipildė vienas mano labai labai senas, bet labai labai svarbus noras.
 • Supratau, kad aš dar visai nesena. O neseniai sulaukiau ir komplimento, jog atrodau kaip devyniolikmetė. :) O širdyje jaučiuosi kaip šešiolikos, moters amžius labai painus dalykas.:)
 • Bandau gyventi sveikai. Na, žinot, visokios salotos, sriubytės ir panašus “briedas”. Būtų dar geriau, jei visas tas daržoves pirkčiau pas ūkininkus, bet vis teisinuosi laiko stoka…
 • Neseniai supratau, jog liko tik metai ir galbūt (tikrai tikrai) gausiu du diplomus ir prasidės naujas gyvenimo etapas.
 • Turiu labai gražią ir nuostabią mamą, kuri mane palaiko beprotiškose situacijose ir šiaip… Apie tėtį galiu pasakyt tą patį, žodžiu, su šeima man pasisekė.
 • Supratau, kad reikia dažniau vaikščioti į pasimatymus. O ką gali žinot. :)
 • Atsisveikinau su savo brangiuoju čigonu… Ką padarysi, matyt, nelemta.
 • Pasiryžau dar vienai avantiūrai ir galbūt jau visai greitai vėl krausiuosi lagaminus.
 • Vėl atradau gitarą. Ir supratau, kad norams išpildyti niekada nėra vėlu.
 • Vėl rašau! (šitą punktą reikėjo parašyt pačiam prieky). Ne šiaip sau rašinėju, bet rašau, gal iš to kas nors ir išeis. P.S. supratau, kad su poezija man nelabai kaip sekasi…
 • “Reikia tik labai norėti, pasistengti ir tikėt” (kartais tai veikia).
 • Radau save, supratau, kas man labai patinka.

O žinot, vaikai gydo! Man buvimas su jais pati geriausia meditacija ir sielogydos terapija. Pabuvusi pusdienį su savo mažosiomis pusseserėmis, pasijutau kaip naujai gimusi. Kas gali būti geriau už mažos būtybės susirangymą ant kelių, už prašymą padėti, už tokias gražias ir pasitikėjimo pilnas akis? Ir po tokio pusdienio pasijunti taip, lyg visas tas vaikiškas krykštavimas būtų įsigėręs į tave. Tiesiog nebegali nesišypsoti. :) Aš labai myliu mažus vaikus ir džiaugiuosi, jog ta meilė abipusė.

Netikėkite žmonėmis, kurie sako, kad yra labai laimingi ir visaip tą laimę rodosi -jie blefuoja, geriau patys kiekvieną dieną stenkitės tokiais būti.

Iki laimės trūksta tik keturių milimetrų, tik…

Rodyk draugams

Henrikas Radauskas - Pavasario naktis

PAVASARIO NAKTIS

Skambi lakštingala triukšmingai gieda.
Alyvom kvepia senstanti naktis.
O žalias mėnuo per medžius atrieda
Ir ima šviesti tiesiai į akis.

Atsiminimai skrenda mėnesienoj
Kaip angelai, ir aš nebegaliu
Užmigt nuo liepos silueto sienoj
Ir nuo žalių mėnulio spindulių.

O laikrodis kartoja seną melą,
Kad laimė šypsosi, kad ji gera,
Ir bėga jo tiksėjimas per stalą
Į džiaugsmą didelį, kurio nėra.

Rodyk draugams

Permainų vėjas

Šiandien ryte pagalvojau:”nuo kada gegužės mėnesis tapo man toks bjaurus?” Bet iš tikrųjų nieko čia baisaus, tiesiog: paskutinis pavasario mėnuo, sesijos, gimtadienis ir šiaip. O jūs pastebėjot, kokia graži gamta gegužės mėnesį? Kokie žiedai… Kad net norisi deklamuoti tą seniai, dar mokyklos laikais išmoktą eilėraštį:

Šiandien taip elegantiškai sninga,

Sninga žemėn medžių žiedais.

Panašiai mano meilė dingo

Su visais, visais pažadais.

O man kažkaip velnioniškai norisi viską keisti: rašyti trumpais sakiniais, dėlioti taškus ir niekada nedėti daugtaškių, nusidažyti plaukus raudonai, rūkyti prie atdaro lango, nuleidus kojas žemyn (kaip filmuose būna), padegti JO automobilį (šiaip, tiesiog profilaktiškai), avėti tik botais ir šokinėti per balas.

Bet labiausiai už viską noriu susikrauti didelį lagaminą ir tiesiog iškeliauti, pavėjui sušukdama: viso gero, mano mielas mieste, būsiu įrašyta tavo atminty…

Gerai, dar kartais noriu, kad mane prisimintum. Bet tai nėra jau taip svarbu, ar būtina. Tiesiog, noriu, kad žinotum… tau jau seniai metas nusipirkti naujas kelnes;) Taškas

Kartais sėdėdama jaučiu, kaip atsėlina permainų vėjas, tada žinau, visa savo siela juntu, kažkas ir vėl pasikeis. (Į Gerą)

Rodyk draugams