Kai prasideda ruduo, aš visada labai džiaugiuosi. Man patinka rinkti kaštonus, stebėti, kaip nusidažo medžių lapai, tarsi Ruduo būtų žymus dailininkas ir kasdien pasiėmęs didelį teptuką juos spalvotų. Man patinka braidžioti lapų jūroje ir fotografuoti akimirkas.

Be galo myliu pavasarį, kai medžiai pradeda žydėti. Aš gimiau pavasarį, todėl negaliu jo nemylėti. Bet ruduo… MES susitikom rudenį, ir aš įsimylėjau. Kaip galima nemylėti rudens? O pats mano mėgstamiausias užsiėmimas rudenį yra šiltai apsigaubus sėdėti lauko terasoje, gerti kavą ir mėgautis šokoladiniais saldainiais, stebint spalvotus medžių lapus. Leiskim medžiams pailsėti ir užmigti. Iki kito pavasario.

Apie meilę jau rašiau. O debesys? Jie visada plaukia. Net pačius niūriausius nuvejam šalin. Nuvejam taip, kad niekada negrįžtų. Nes mes esam debesų vaikytojai. Kai pradėjau jaukintis jogą, dar netikėjau, kiek daug mes galim. Dar prieš pusmetį aš buvau visai kitas žmogus. Daug verkiau, pykau, pavydėjau, dirbau nemėgstamą darbą, depresavau, nesportavau. Gelbėdavo tik šokiai. Ir tada įvyko stebuklas. Aš sustojau. Sustojau tam, kad įsiklausyčiau savęs. Kad vėl patikėčiau savimi. “Kartais Dievas leidžia kam nors nukirsti šaką, kurios užsispyrusiai laikomės, kad suvoktume turį sparnus”. (Bruno Ferrero) Kartais tą šaką nukirsti turi pats.

Dabar aš laiminga. Kasdien užsiimu joga ir du kartus per savaitę einu į jogos pamokas. Kasdien šypsausi, daug rašau ir jau radau savo svajonių darbą! O sekmadieniais… Sekmadieniais MES šokam pas pačią nerealiausią mokytoją pasaulyje.

Šiandien penktadienis, kai valgysi šokoladinius saldainius su kava (žinau, kad mėgsti tuo lepintis penktadieniais), pagalvok, ką gali padaryti, kad būtum laimngesnis/ė. Kad Tavo sunkūs ir didžiuliai debesys virstų cukraus vata, kurią galėtum suvalgyti arba nupūsti.

P.S. Dabar skaitau Elizabeth Gilbert knygą “Didi magija”, ji man padeda patikėti Mūzomis bei kūryba. Į viską pažvelgti kitokiomis - kūrėjo akimis.

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie“. (Bruno Ferrero)

Patiko (0)

Rodyk draugams